Funko POP! Disney Pixar Toy Story 5: Lilypad #1714
€ 16,99
(including VAT)
Tech is taking its place in the toy box! POP! Lilypad is ready to make a splash in your collection, so prepare the rest of your Disney Pixar’s Toy Story 5 lineup for the arrival of this interactive tablet.
Funko POP vinyl figure 9 cm in window gift box.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698907705 |
| Length | 9 cm |
| Width | 11,5 cm |
| Height | 16 cm |
| Material | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Theme | Disney |
| Edition | Common |
