Funko POP! Disney Pixar Toy Story 5: Smarty Pants #1715
€ 16,99
(including VAT)
Tech is taking its place in the toy box! POP! Smarty Pants is ready to give your collection some assistance, so prepare the rest of your Disney Pixar’s Toy Story 5 lineup for the arrival of this educational device.
Funko POP vinyl figure 9 cm in window gift box.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698907712 |
| Length | 9 cm |
| Width | 11,5 cm |
| Height | 16 cm |
| Material | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Theme | Disney |
| Edition | Common |
