Funko POP! Disney Pixar Toy Story 5: Buzz Lightyear #1712
€ 16,99
(including VAT)
Make room in the toy box for POP! Buzz Lightyear! Reunite him with his friends in your Disney Pixar lineup by making POP! Buzz Lightyear the next addition to your Disney Pixar’s Toy Story 5 collection.
Funko POP vinyl figure 9 cm in window gift box.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698907682 |
| Length | 9 cm |
| Width | 11,5 cm |
| Height | 16 cm |
| Material | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Theme | Disney |
| Edition | Common |
