Funko POP! Disney Pixar Toy Story 5: Woody #1711
€ 16,99
(including VAT)
Make room in the toy box for POP! Woody! Reunite him with his friends in your Disney Pixar lineup by making POP! Woody the next addition to your Disney Pixar’s Toy Story 5 collection.
Funko POP vinyl figure 9 cm in window gift box.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698907675 |
| Length | 9 cm |
| Width | 11,5 cm |
| Height | 16 cm |
| Material | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Theme | Disney |
| Edition | Common |
