Funko POP! Disney Pixar Toy Story 5: Jessie #1710
€ 16,99
(including VAT)
Make room in the toy box for POP! Jessie! Reunite her with her friends in your Disney Pixar lineup by making POP! Jessie the next addition to your Disney Pixar’s Toy Story 5 collection.
Funko POP vinyl figure 9 cm in window gift box.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698907668 |
| Length | 9 cm |
| Width | 11,5 cm |
| Height | 16 cm |
| Material | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Theme | Disney |
| Edition | Common |
