Funko POP! Premium Disney Pixar Toy Story 5: Bullseye #1713
€ 20,99
(including VAT)
Make room in the toy box for POP! Premium Bullseye! Reunite him with his friends in your Disney Pixar lineup by making POP! Premium Bullseye the next addition to your Disney Pixar’s Toy Story 5 collection.
Exclusive Funko POP vinyl figure in gift box with window.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698907699 |
| Length | 11,5 cm |
| Width | 18,5 cm |
| Height | 14 cm |
| Material | PVC |
| Type | POP! Premium |
| Theme | Disney |
| Edition | Common |
