Funko POP! Moment Star Wars: Rey and Kylo Ren #758 Glow in the Dark Special Edition
€ 44,99
(including VAT)
Exclusive Funko POP vinyl figure in gift box with window.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698851824 |
| Length | 18 cm |
| Width | 25,5 cm |
| Height | 19,5 cm |
| Material | PVC |
| Type | POP! Moment |
| Theme | Star Wars |
| Edition | Glow in the Dark |
