Funko POP! Star Wars: Darth Vader and Luke Skywalker (2 Pack)
€ 29,99
(including VAT)
The galaxy will never be the same after this historic showdown between POP! Darth Vader™ and POP! Luke Skywalker™! These POP! Sayings collectibles feature speech bubbles of their iconic “I am your father,” and “Noooooo!” quotes. Complete your Star Wars™ lineup by welcoming this 2-pack to your collection.
Funko POP vinyl figure 9 cm in window gift box.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698835947 |
| Length | 9 cm |
| Width | 20,5 cm |
| Height | 16 cm |
| Material | PVC |
| Type | POP! Multipack |
| Theme | Star Wars |
| Edition | Common |
