Funko POP! Moment Star Wars The Mandalorian: Grogu Force Barrier #719
€ 44,99
(including VAT)
Pop! Grogu™ has harnessed the power of the Force™ to protect his friends Pop! The Mandalorian™ and Pop! Bo-Katan Kryze™! Collect this Grogu™ Force Barrier Pop! Moment as the next bounty for your Star Wars: The Mandalorian™ collection.
Exclusive Funko POP vinyl figure in gift box with window.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698800020 |
| Length | 18 cm |
| Width | 25,5 cm |
| Height | 19,5 cm |
| Material | PVC |
| Type | POP! Moment |
| Theme | Star Wars |
| Edition | Common |
