Funko POP! Star Wars: Ahsoka (Lights & sounds) #794
€ 29,99
(including VAT)
A powerful addition to the light side has arrived! With Lightsaber™ in hand, this Lights and Sounds POP! Ahsoka™ is ready to protect the galaxy—and your Star Wars collection!
Funko POP vinyl figure 9 cm in window gift box.
Warning: Choking Hazard. Small parts. Not for children under the age of 3 years old. Collectible contains “AAA” batteries. Hazardous if swallowed.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698864534 |
| Length | 9 cm |
| Width | 11,5 cm |
| Height | 16 cm |
| Material | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Theme | Star Wars |
| Edition | Common |
