Funko POP! Star Wars The Clone Wars: Hondo & Pikk #808
€ 16,99
(including VAT)
Celebrate the most stellar fandom of all with POP! Hondo™ and Pikk™! Expand your Star Wars: The Clone Wars™ lineup by welcoming this POP! & Buddy duo to your collection.
Funko POP vinyl figure 9 cm in window gift box.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698869287 |
| Length | 9 cm |
| Width | 11,5 cm |
| Height | 16 cm |
| Material | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Theme | Star Wars |
| Edition | Common |
