Funko POP! Star Wars: Ahsoka Tano #749
€ 16,99
(including VAT)
A dark power is on the rise! Help Pop! Ahsoka Tano™ with her dual Lightsabers™ protect the galaxy when you welcome her into your Star Wars: Ahsoka™ collection.
Funko POP vinyl figure 9 cm in window gift box.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698837606 |
| Length | 9 cm |
| Width | 11,5 cm |
| Height | 16 cm |
| Material | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Theme | Star Wars |
| Edition | Common |
