Funko POP! Star Wars: Sandtrooper (Deleted Scenes) #803
€ 16,99
(including VAT)
“Check that one.” This POP! Sandtrooper™ searches Mos Eisley™, moments after R2-D2™ zips by. Inspired by a deleted scene from Star Wars: Episode IV – A New Hope™, this POP! collectible celebrates the details that go into making an epic classic. Expand the galaxy—and your collection—by making POP! Sandtrooper™ (Deleted Scenes) the next addition to your Star Wars™ lineup.
Funko POP vinyl figure 9 cm in window gift box.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698864527 |
| Length | 9 cm |
| Width | 11,5 cm |
| Height | 16 cm |
| Material | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Theme | Star Wars |
| Edition | Common |
