Funko POP! Star Wars May the Fourth: Mace Windu (Retro) #834
€ 16,99
(including VAT)
Celebrate the most stellar fandom of all with POP! Mace Windu™! This Jedi™ master is here to help lead the Jedi™ knights to victory, so make POP! Mace Windu™ (Retro) the next addition to your Star Wars™ collection!
Funko POP vinyl figure 9 cm in window gift box.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698903271 |
| Length | 9 cm |
| Width | 11,5 cm |
| Height | 16 cm |
| Material | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Theme | Star Wars |
| Edition | Common |
