Funko POP! Plus Saw: Billy on Tricycle #1824 Special Edition
€ 24,99
(including VAT)
Let the games begin. This exclusive POP! Plus Billy the Puppet on a tricycle is here to put your collection to the test! Expand your horror set by making this menacing dummy the next addition to your Saw lineup.
Funko POP vinyl figure 9 cm in window gift box.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698819619 |
| Length | 9 cm |
| Width | 11,5 cm |
| Height | 16 cm |
| Material | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Theme | Movies & Television |
| Edition | Special Edition |
