Funko POP! Star Wars May the Fourth: Count Dooku (Retro) #833
€ 16,99
(including VAT)
Celebrate the most stellar fandom of all with POP! Count Dooku™! This Sith™ lord is here to lead the Separatists to victory, so make POP! Count Dooku™ (Retro) the next addition to your Star Wars™ collection!
Funko POP vinyl figure 9 cm in window gift box.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698903264 |
| Length | 9 cm |
| Width | 11,5 cm |
| Height | 16 cm |
| Material | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Theme | Star Wars |
| Edition | Common |
