Funko POP! Disney Pixar Toy Story: Lotso Flocked #1748 Special Edition
€ 24,99
(including VAT)
POP! Lotso is here to bring comforting hugs to your collection! Reunite this exclusive, flocked bear with the rest of your Disney Pixar lineup when you make him the next addition to your Disney Pixar’s Toy Story lineup.
Funko POP vinyl figure 9 cm in window gift box.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698920551 |
| Length | 9 cm |
| Width | 11,5 cm |
| Height | 16 cm |
| Material | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Theme | Disney |
| Edition | Flocked |
