Funko POP! Disney Pixar Ratatouille: Remy with Cheese #1746 Special Edition
€ 24,99
(including VAT)
Whip up a culinary masterpiece alongside the best chef in Paris! This exclusive POP! Remy with Cheese is here to prove that anyone can cook, so welcome him to the kitchen in your Disney Pixar’s Ratatouille collection!
Funko POP vinyl figure 9 cm in window gift box.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698919227 |
| Length | 9 cm |
| Width | 11,5 cm |
| Height | 16 cm |
| Material | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Theme | Disney |
| Edition | Special Edition |
