Funko POP! Ghost Face (Shelf Sitter) #2002
€ 16,99
(including VAT)
Are you on the edge of your seat? POP! Ghost Face® sure is! Featuring a seated pose and a base for stability, this shelf sitter is perfect for elevating your display! Perch POP! Ghost Face® on a ledge when you welcome this horror icon to the Ghost Face® lineup your POP! Movies collection.
Funko POP vinyl figure 9 cm in window gift box.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698904414 |
| Length | 9 cm |
| Width | 11,5 cm |
| Height | 16 cm |
| Material | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Theme | Movies & Television |
| Edition | Common |
