Pre-order! ETA: 08-2026
Funko POP! Nooks Stranger Things: Will in the Upside Down
€ 22,99
(including VAT)
Carve out a corner of your collection for POP! Nooks Will in the Upside Down! This detailed 3D space is sure to make a stunning addition to your shelf, whether it’s nestled between your favourite books or showcased alongside the rest of your Stranger Things set!
Exclusive Funko POP vinyl figure in gift box with window.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698862455 |
| Length | 11 cm |
| Width | 20 cm |
| Height | 17,5 cm |
| Material | PVC |
| Type | POP! Nooks |
| Theme | Movies & Television |
| Edition | Common |
