Pre-order! ETA: 08-2026
Funko POP! Stranger Things: Max & Lucas (2 pack)
€ 29,99
(including VAT)
Hawkins, Indiana is harboring dangerous and supernatural secrets. Bring home the happenings, characters, and breakthrough moments of Stranger Things with this 2-pack featuring Pop! Max and Pop! Lucas!
Funko POP vinyl figuur 9 cm in venster geschenkdoos.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698801393 |
| Length | 9 cm |
| Width | 20,5 cm |
| Height | 16 cm |
| Material | PVC |
| Type | POP! Multipack |
| Theme | Movies & Television |
| Edition | Common |
