Funko POP! Keychain Wicked: Glinda
€ 8,99
(including VAT)
Dazzle all with Pop! Keychain Glinda! This glamorous gal is sure to make your popularity grow when you give her a place to shine in your Wicked collection!
It stands approx. 4 cm tall and comes in a window box packaging.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698797467 |
| Length | 4 cm |
| Width | 5 cm |
| Height | 8 cm |
| Material | PVC |
| Theme | Movies & Television |
| Edition | Common |

