Funko POP! Keychain Wicked: Elphaba
€ 8,99
(including VAT)
Soar to new heights with Pop! Keychain Elphaba! She is ready to defy gravity when you welcome her into your Wicked collection.
It stands approx. 4 cm tall and comes in a window box packaging.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698797450 |
| Length | 4 cm |
| Width | 5 cm |
| Height | 8 cm |
| Material | PVC |
| Theme | Movies & Television |
| Edition | Common |

