Funko POP! Keychain Star Wars: The Mandalorian
€ 8,99
(including VAT)
It stands approx. 4 cm tall and comes in a window box packaging.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698530453 |
| Length | 4 cm |
| Width | 5 cm |
| Height | 8 cm |
| Material | PVC |
| Theme | Star Wars |
| Edition | Common |
