Funko POP! Deluxe Marvel Hall of Armor: Iron Man Model 4 #1036 Preview Exclusive
€ 24,99
(including VAT)
Exclusive Funko POP vinyl figure in gift box with window.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 5056474207051 |
| Length | 14 cm |
| Width | 16,5 cm |
| Height | 20,5 cm |
| Material | PVC |
| Type | POP! Deluxe |
| Theme | Marvel |
| Edition | Special Edition |
