Funko POP! Moment Harry Potter: Harry Potter and Albus Dumbledore with the Mirror of Erised #145 Special Edition
€ 44,99
(including VAT)
Exclusive Funko POP vinyl figure in gift box with window.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698631440 |
| Length | 18 cm |
| Width | 24 cm |
| Height | 19 cm |
| Material | PVC |
| Type | POP! Moment |
| Theme | Harry Potter |
| Edition | Special Edition |
