Funko POP! Marvel What If...?: Doctor Strange Supreme Unleashed #884 Fall Convention 2021 Limited Edition
€ 24,99
(including VAT)
Exclusive Funko POP vinyl figure in gift box with window.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698555296 |
| Length | 14 cm |
| Width | 16,5 cm |
| Height | 20,5 cm |
| Material | PVC |
| Type | POP! Super Size (6 Inch) |
| Theme | Marvel |
| Edition | Convention |
