Funko POP! Rides Deluxe Star Wars The Mandalorian and Grogu: Zeb Orrelios in the Razor Crest #838
€ 39,99
(including VAT)
Exclusive Funko POP vinyl figure in gift box with window.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698925655 |
| Length | 18 cm |
| Width | 25,5 cm |
| Height | 19 cm |
| Material | PVC |
| Type | POP! Rides |
| Theme | Star Wars |
| Edition | Common |
