Funko POP! Deluxe Star Wars: R2-D2 with Princess Leia Hologram #766
€ 37,99
(including VAT)
Celebrate the most stellar fandom of all with this POP! Deluxe R2-D2™ and Princess Leia™ Hologram! Complete your Rebel Alliance by welcoming this droid into your Star Wars™ collection.
Exclusive Funko POP vinyl figure in gift box with window.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698837996 |
| Length | 14 cm |
| Width | 16,5 cm |
| Height | 20,5 cm |
| Material | PVC |
| Type | POP! Deluxe |
| Theme | Star Wars |
| Edition | Common |
