Funko POP! Star Wars Fett Legacy: Boba Fett #735 Glow in the Dark
€ 16,99
(including VAT)
Celebrate the Fett Legacy with Pop! Boba Fett™! This bounty hunter has tracked his quarry to the Cloud City, where he awaits his prize in the carbonite chamber. Complete your Star Wars™ lineup by making Pop! Boba Fett™ with glow-in-the-dark details the next addition to your collection!
Funko POP vinyl figure 9 cm in window gift box.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698827232 |
| Length | 9 cm |
| Width | 11,5 cm |
| Height | 16 cm |
| Material | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Theme | Star Wars |
| Edition | Glow in the Dark |
