Funko POP! Formula 1: Max Verstappen #03
€ 16,99
(including VAT)
Pop! Max Verstappen is looking to take first place in your collection! Race to add this Red Bull® Racing motorist to your Formula 1™ collection.
Funko POP vinyl figure 9 cm in window gift box.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698722179 |
| Length | 9 cm |
| Width | 11,5 cm |
| Height | 16 cm |
| Material | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Theme | Sports |
| Edition | Common |
