Funko POP! Keychain Demon Slayer: Kanao Tsuyuri
€ 8,99
(including VAT)
Demons, look out! Pop! Keychain Kanao Tsuyuri is waiting in the wings to take on even the toughest of opponents. She’s armed with her sword, and a butterfly perches on her fingertips. Flesh out your Demon Slayer set and expand your Pop! Anime collection.
It stands approx. 4 cm tall and comes in a window box packaging.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698755764 |
| Length | 4 cm |
| Width | 5 cm |
| Height | 8 cm |
| Material | PVC |
| Theme | Anime |
| Edition | Common |
