Funko POP! Keychain Hunter X Hunter: Gon Freecss
€ 8,99
(including VAT)
Embark on a journey with Pop! Keychain Gon Freecss as he searches for his father, Ging, and strives to become a skilled Hunter! Complete your Hunter X Hunter set by adding this ambitious adventurer to your collection.
It stands approx. 4 cm tall and comes in a window box packaging.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698803502 |
| Length | 4 cm |
| Width | 5 cm |
| Height | 8 cm |
| Material | PVC |
| Theme | Anime |
| Edition | Common |
