Funko Pocket POP! The Nightmare Before Christmas 13-Day Advent Calendar
€ 39,99
(including VAT)
Advent calendar including 13 blacklight Pocket Pops from The Nightmare Before Christmas.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698639590 |
| Length | 9 cm |
| Width | 23 cm |
| Height | 32 cm |
| Material | PVC |
| Type | Advent Calendar |
| Theme | Disney |
| Edition | Black Light |
