Funko POP! Marvel Bucket List: Deadpool 2021 Mystery Box
€ 59,99
(including VAT)
Mystery box contains 1 bobblehead Pop, 1 Pop! keychain, 1 Pop! Pen, 1 lanyard and 1 “merc with a mouth” button.
GameStop Exclusive
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698584456 |
| Length | 12 cm |
| Width | 21,5 cm |
| Height | 11 cm |
| Material | PVC |
| Type | Mystery Box |
| Theme | Marvel |
| Edition | US Exclusive |
