Box Condition: 7/10
Funko POP! South Park: Kyle #09 (Box Condition: 7/10)
€ 44,99
€ 35,00
(including VAT)
Funko POP vinyl figure 9 cm in window gift box.
Note: this item has a box condition rating of 7/10. There are clear photos of each item so that you always know exactly what you are buying.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698114851 |
| Length | 9 cm |
| Width | 11,5 cm |
| Height | 16 cm |
| Material | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Theme | Movies & Television |
| Edition | Common |
