Pre-order! ETA: 08-2026
Funko POP! Stranger Things Tales from '85: Nikki #2464
€ 16,99
(including VAT)
Head back to Hawkins for a thrilling new adventure with POP! Nikki! Bring home the happenings, characters, and breakthrough moments of Stranger Things: Tales from ‘85 by making POP! Nikki the next addition to your POP! Television collection.
Funko POP vinyl figure 9 cm in window gift box.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698943529 |
| Length | 9 cm |
| Width | 11,5 cm |
| Height | 16 cm |
| Material | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Theme | Movies & Television |
| Edition | Common |
