Funko POP! One Piece: Monkey D. Luffy #1945 (10 inch)
€ 44,99
(including VAT)
Round out the scurvy crew of the Straw Hat Pirates with POP! Jumbo Monkey D. Luffy! Give this captain a safe place to drop anchor when you welcome him to your One Piece collection.
Exclusive Funko POP vinyl figure in gift box with window.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698872447 |
| Length | 21,5 cm |
| Width | 30,5 cm |
| Height | 33 cm |
| Material | PVC |
| Type | POP! Jumbo (10 Inch) |
| Theme | Anime |
| Edition | Common |
