Funko POP! Terrifier 2: Art The Clown With Head #1796
€ 16,99
(including VAT)
Your horror collection is dying for a frightfully fun new addition! POP! Art the Clown has arrived to complete your Terrifier 2 set with a candy-filled head in hand.
Funko POP vinyl figure 9 cm in window gift box.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698865371 |
| Length | 9 cm |
| Width | 11,5 cm |
| Height | 16 cm |
| Material | PVC |
| Type | POP! (4 Inch) |
| Theme | Movies & Television |
| Edition | Common |
