Funko POP! Moment Deluxe Pokemon: Pokemon Starters 1996 #01
€ 99,99
(including VAT)
Your dream of becoming a Trainer is not out of reach! Catch this Deluxe Pop! Moment featuring Pop! Bulbasaur, Pop! Charmander, and Pop! Squirtle to add to your Pokémon collection.
| Specification | Description |
|---|---|
| Barcode | 889698732543 |
| Length | 12 cm |
| Width | 46,5 cm |
| Height | 33,5 cm |
| Material | PVC |
| Type | POP! Moment |
| Theme | Pokemon |
| Edition | Common |
